O nas

DOGHELPER – daj szansę swojemu psu!

Życie psa nie zawsze jest usłane różami. Niekiedy, na skutek wypadku lub postępujących komplikacji zdrowotnych dotyka go niedowład kończyn lub inne upośledzenia aparatu ruchowego.

Na szczęście to nie wyrok, bo wtedy do akcji wkraczamy my!

DOGHELPER jest polską firmą specjalizującą się w produkcji wózków rehabilitacyjno-inwalidzkich dla psów. W naszej ofercie znajdziecie ok. 20 różnych modeli dostosowanych do zwierzaków o różnych gabarytach i niepełnosprawnościach. Produkujemy też wózki na indywidualne zamówienie. Jeśli Twój pupil ma problem, a Ty chcesz mu pomóc jak najszybciej skontaktuj się z nami.

Pamiętaj! Niepełnosprawny zwierzak wcale nie jest gorszy od zdrowego i może być Twoim najlepszym przyjacielem przez długie lata.

Wystarczy tylko trochę mu w tym pomóc.


Czy wiesz? 🧐
Pierwszy regulowany wózek inwalidzki dla psa został wynaleziony przez Marka C. Robinsona w 2008 roku w USA 🇱🇷
Rok później otrzymuje nagrodę za najlepszą innowację w kategorii zdrowia zwierząt i integracji zwierząt w społeczeństwie na Mascota Pet Festival & Expo, największej imprezie dla zwierząt domowych w Hiszpanii 🇪🇸


Poszliśmy o krok dalej……
DOGHELPER stworzył serię wózków które pomagają wszystkim potrzebującym pomocy psom i również dostaliśmy nagrodę „PRODUKT ROKU 2021” w prestiżowym plebiscycie Zoobranża.


To nie tylko wózki ale również uprzęże rehabilitacyjne dla psów i kotów.
Rozwijamy naszą ofertę pomocy dzięki współpracy z naszymi podopiecznymi i staramy dostosować się do ich potrzeb.